725 934 834
04/2019
Zahájení stavby
07/2019
Hrubá stavba
09/2019
Omítky
01/2020
Kolaudace
04/2020
Předání klientům

O projektu

Projekt Domy Ejpovice tvoří celkem 12 pasivních domů rozdělených na 8 bungalovů a 6 moderních kostek s vlastní zahradou, terasou a parkovacím stáním. Architektonicky výrazná novostavba bude citlivě vybudována k již dříve realizované etapě a díky své poloze v neprůjezdné ulici nabídne klidné bydlení, ideální nejen pro rodiny s dětmi.

Energetickým úsporám a nízkým nákladům na provoz pasivních domů pomohou okna s izolačními trojskly, nadstandardní zateplení obvodových stěn i systém automatického větrání s rekuperací tepla i chlazením. O tepelnou pohodu se postará elektrické tepelné čerpadlo s rekuperací doplněné o ohřev vody. Domy budou doplněny o kryté parkovací stání a uzavřený sklad pro zahradnické potřeby a střeženy moderním zabezpečovacím systémem.

Pro splnění nejnáročnějších potřeb našich zákazníků je připravena možnost klientských změn nebo výběru produktů z exkluzivního provedení.

Lokalita

Ve východní části Ejpovic, v blízkosti Ejpovického jezera, se nachází malebné území, které vytváří oázu klidného bydlení navozující harmonickou a přátelskou atmosféru doplněnou o bohatou infrastrukturu této lokality.

Doprava

Zastávky se nachází nedaleko od projektu Domy Ejpovice.

Domy jsou v energetické třídě A – mimořádně úsporné

Projekt

Více o standardech domů

2018 - 2023 © DOMY EJPOVICE